Poprzedni temat «» Następny temat
Nie piszę na forum, bo...

Nie piszę na forum, bo...
nie interesuje mnie ta tematyka
10%
 10%  [ 2 ]
tylko czytam, nie chcę brać udziału w dyskusjach
10%
 10%  [ 2 ]
zniechęca mnie mała dynamika dyskusji
5%
 5%  [ 1 ]
nie mam czasu na branie czynnego udziału w życiu forum
15%
 15%  [ 3 ]
poziom dyskusji mi nie odpowiada (uzasadnienie w poście)
5%
 5%  [ 1 ]
klimat forum mi nie odpowiada (uzasadnienie w poście)
10%
 10%  [ 2 ]
jestem zarejestrowany/a tylko ze względu na zloty lub/i utrzymanie kontaktu
20%
 20%  [ 4 ]
z innego powodu (napiszę w poście)
25%
 25%  [ 5 ]
Głosował: 12
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
hagen 


Dołączyć: 25 Lip 2009
Posty: 432
Skąd: z macicy
Wysłany: 2012-05-11, 20:15   

No i jeszcze przełom Er. Teraz podobno jest Wodnika, albo taka nadejdzie. Niektórzy mówią, że będzie Era Horusa. Być tu przy was mądry, skoro jedna teoria obala drugą. Na jednym i tym samym forum przeczytasz argumenty, że jankesi na księżycu nie byli, a potem (pisze ten sam gościu), że może byli, ale odkryli, że żyją tam obcy, a księżyc to jedna pusta skorupa.

Nawet jak rozpocząłem tu temat chemtrails, tak dla zaognienia dyskusji, to odzew był nijaki. A ludzie co w to wierzą są. Ostatnio nawet miałem szkolenie z BHP, i pierwsze dwie godziny miałem z ratownikiem medycznym, który zaczął nam o tym nawijać, jak to nas trują, powielając po wielokroć obalony argument o wzroście stężenia metali ciężkich w powietrzu. A potem mówił nam o polu elektrycznym, jakie wytwarza serce, i że trzeba je ładować wędrówkami po lesie. Dobrze że znalazł czas, by pokazać nam na manekinie jak robić resuscytacje, bo jeszcze w razie wypadku na hucie ktoś zamiast tego zacząłby ofierze oczyszczać aurę ;)
_________________
Kopsnij dolca
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2012-05-11, 20:23   

no widzisz.. wyrobił się a i misję swoją świetlistą spełnia :D
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
dfeiiee 

Dołączyć: 02 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: xfd erer
Wysłany: 2012-08-06, 09:40   

Zapylista idea, jestem za!


--------------------------------


http://www.sacslongchamps.com
 
 
Namarin 


Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 257
Skąd: Mielec
Wysłany: 2012-08-16, 20:28   

Ja natomiast oprócz faktu że nie mam czasu na śledzenie życia forum (praca, hobby i inne zajęcia dnia codziennego) czuję się tutaj jakby to napisać "coraz głupszy"
Napisze wprost, jestem prostym człowiekiem który nie potrafi prowadzić tak pięknych wywodów jak wiele osób z tego forum, często pojawia się u mnie problem ze zrozumieniem tematu ponieważ jest on napisany językiem zbyt zawiłym jak dla mnie, używane są określenia których znaczenia nie rozumiem.

Doprawdy coraz częściej czuję się tutaj jak malutka mrówka, nie rozumiem, nie potrafię ubrać swoich myśli w słowa więc wolę milczeć niż nieumiejętnie dyskutować a i tak często nikt nie rozumie co miałem na myśli i co chciałem przekazać.
_________________
To co kocham:

http://500px.com/HPhotography
http://www.redbubble.com/people/Namarin
 
 
 
Kuba 

Dołączyć: 28 Lis 2009
Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-08-17, 12:59   

Mimo, że niby forum tematyczne, praktycznie brak tu mowy o pracy z energetyką, astrologii i różnych różnościach, dlatego mało mnie tu. No i oczywiście deficyt czasu :)
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2012-08-17, 13:38   

dzięki za kolejne wypowiedzi :)

Namarin...zaskoczyles mnie bardzo :|

Kuba, nie ma bo ludzie, którzy się tym zajmują nie piszą - palcem nie będę wskazywać :P sami tworzymy to miejsce, nic tu z nieba nie spada w postaci gotowizny :D
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Namarin 


Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 257
Skąd: Mielec
Wysłany: 2012-08-17, 15:04   

Manuela napisać/a:
Namarin...zaskoczyles mnie bardzo


emotikonka sugeruje że negatywnie zaskoczyłem. A może to jest tak że Mani miałaś mnie za osobę mądrzejszą i wreszcie napisałem jaki jestem naprawdę, czyli głupi :) nie oczytany i nie rozumiejący wielu słów/tematów na tym forum :)
_________________
To co kocham:

http://500px.com/HPhotography
http://www.redbubble.com/people/Namarin
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2012-08-17, 15:23   

to nie w kategorii - negatywnie-pozytywnie ;) tu przeciez nie sedno w pięknych wypowiedziach :D myslałam że to jest oczywiste :P

jasne, że trafi się taki hagenoKwiat, który ma lekkość pióra i rzeźbi słowem co tylko chce ;) taki przyklad tylko ;) ale dla mnie kazdy czlowiek jest ciekawy i chętnie bym porozmawiała, poznała zdanie, wysłuchała rady. i kazdy jest inny - nie ma co wartościować tego. co do złozonosci tematow, to mam wrazenie ze na starym forum byl wyzszy poziom a jednak tętniło zyciem. do dzis nie wiem o czym byl cały jeden dział i język bym sobie prędzej połamała zanim bym nazwę wymówiła :576: w kazdym razie - zawsze mozna dopytac, czy samemu poszukać. to przeciez FORUM DYSKUSYJNE a nie wyrocznia :D zapewniam, że gdybym przesiewała swoje posty tak restrykcyjnie, to mało co by zostało o ile w ogóle. piszę, chociaz cos jest małostkowe, glupie - dla mojej pś stanowi jakis problem wiec wole to wywlec. tu zawsze ktos moze mi cos odpisac, cos, czego sama nie zauważam. tu mam szanse na weryfikację. kurdę.. a tu się okazuje, że ludzie nawet jesli się przemogą i napiszą cos w okienku, to kasuja przed wysłaniem... bo costamcośtam. stąd :| toz to moze byc i lekcja rozumienia siebie, wypowiadania się.. cierpliwosci, wyrozumiałosci :D czy nie warto - w atmosferze, gdzie nikt nikomu nie dowala? kiedys za taką atmosferą tesknilam i trudniej mi było się wypowiadac kiedy zaraz mogl pojawic sie X i stwierdzic że mam okres, bo po jego fefnastu prowokacjach wreszcie dostal ostrzezenie :D yy.. czy ja jestem jakas dziwna że tak do tego lekko podchodzę? :-?

podsumowując - mozna się blokowac, zamykac - oki. ja jestem otwarta na sygnały o zmianach, na uwagi. zwłaszcza nowe osoby proszę o takowe, bo czasem piszemy skrótami myslowymi, dla siedzących w temacie jest to zrozumiale a inni mogą się czuc zagubieni czasem - przyznaję, jak patrzę na siebie i swoje początki. niech to miejsce nam słuzy a nie sieje postrach ;) od nas to zalezy jak tu jest :)
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2012-08-17, 17:07   

Kuba napisać/a:
praktycznie brak tu mowy o pracy z energetyką, astrologii i różnych różnościach

skoro brak, to dlaczego sam nie rozpoczniesz i nie założysz jakiegoś tematu? :-P
 
 
 
Kuba 

Dołączyć: 28 Lis 2009
Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-08-17, 18:35   

Bo nie wiem, czy są rozmówcy z doświadczeniem :) Na szkółkę i bycie nauczycielem czasu nie mam w ramach internetu, co innego na żywo - ogrom radości sprawia mi pokazywanie ludziom technik pomocnych w samoogarnianiu się :D
 
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2012-08-17, 21:42   

Kuba napisać/a:
Bo nie wiem, czy są rozmówcy z doświadczeniem


Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ;-) A może kogoś to zainteresuje i się wkręci w temat :-)
 
 
 
Aniulka 

Dołączyła: 17 Lip 2009
Posty: 114
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-21, 00:18   

Kuba to może przyjedź na zlot jakiś, ja bym chętnie coś takiego zobaczyła/poznała i się ogarnęła :D i tak całe życie uczymy się od innych
_________________
<3
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2012-08-21, 20:57   

o własnie :))
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
willy_poodle 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-23, 21:43   

Ja nie piszę, bo nie mam o czym, nie doświadczam niczego, o czym warto by było pisać.
Nic też nie wiem, a to co kiedyś mi się wydawało, że wiem już mi uciekło, a w rozwoju duchowym się cofam dużymi krokami.
Nie chce mi się też rozwodzić nad niepewnymi i niesprawdzalnymi zjawiskami i opowieściami fantastów, kiedy nie mam sposobu na życie tu i teraz.
Jestem zajęty przeglądaniem ogłoszeń o pracę, zrzędzeniem i gorzknieniem :P
_________________
A jak już będę dobrym człowiekiem niczego nie będę się bał...
 
 
 
Kuba 

Dołączyć: 28 Lis 2009
Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-08-24, 07:43   

Kampania wrześniowa na uczelni uniemożliwia mi wyjazd :)
 
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2012-09-14, 11:50   

willy - bo zloty nie jeździsz ot co!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe